Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ako zvýšiť FPS

Go down 
AuthorMessage
vancating
Admin
vancating


Posts : 18
Join date : 2009-04-22
Age : 30
Location : Slovakia

Ako zvýšiť FPS Empty
PostSubject: Ako zvýšiť FPS   Ako zvýšiť FPS Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 10:36 am

Ked som hrával Cs 1.6 jednu z najznámejších multiplayer hier padali na mňa časté otázky:
prečo mi laguje cs,ako zvýšiť FPS,odkial získam to a to ... všetko tu napíšem
ale najrpv teda k tomu zvýšeniu FPS


I.) Najrpv si musíte nájsť súbor podľa Vašej grafickej karty a postupovať podľa pokynov:

Nvidia:
Chodťe do zložky ''C:/Windows/System32/nvoglnt.dll'' a po tom si súbor zkopírujte

Ati Radeon:
Chodťe do zložky ''C:/Windows/System32/atioglxx.dll'' a po tom si súbor zkopírujte

Iný typ graf.karty :
Chodťe do zložky ''C:/Windows/System32/opengl32.dll'' a po tom si súbor zkopírujte

II.) Tento súbor ktorý ste si zkopírovali vložíte do dalšej zložky ktorá je buď pre ''STEAM'' alebo "NON-STEAM'':

Pre STEAM nakopírujte do: ''C:/Valve/Steam/SteamApps/Účet uživateľa/counter strike/gldrv''
Pre NON-STEAM nakopírujte do: ''C:/Valve/gldrv''

III.) Chodťe do zložky ''gldrv'' kde sa nachádzaju 3 súbory + Váš nakopírovaný z System32.V zložke ''gldrv'' si otvorte súbor "drvmap" a prepíšte podľa uvedeného zápisu:

Pre Nvidia prepíšte na: gldrv/nvoglnt.dll OpenGl Driver
Pre Ati Radeon prepíšte na: gldrv/atioglxx.dll OpenGl Driver
Pre iný typ graf. karty na prepíšte na: gldrv/opengl32.dll OpenGl Driver

IV.) To je zatiaľ všetko a teraz stačí zapnúť Couter-Strike a dajte Console do ktorej napíšete tieto príkazy:

fps_max "101"
cl_bob "0"
cl_bobcycle "0"
cl_corpsestay "10"
cl_himodels "0"
cl_weather "0"
cl_cmdrate "101"

autor:vancating
Back to top Go down
https://sparta-300.forumotion.com
 
Ako zvýšiť FPS
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Multiplayer hry :: Counter strike 1.6-
Jump to: